Search
петок 19 октомври 2018
  • :
  • :

Archives post

Значи пииииииииип свашта раѓа, цццц

Ina Mnogufina пред 5 часа · ‪Но тоа не е се!!!!! Цмокче! ‬

Битно Жан Митрев не ни се лути што една диета крстивме дека е негова и тоа е нешто

Наместо т.н. здрав и скап лосос, јадете ослиќ, а од месо, најздраво е...

План за запирање на иселувањето

,,Денеска сме во Струга и струшко, и разговараме за проблемот што ги мачи...

(ВИДЕО) Коалиција за продажба на името: Името не го даваме, туку го продаваме!

Македонија     * Реклами:      

Центарњуз: Меѓусебна тепачка во штаб на ВМРО-ДПМНЕ во Кисела Вода?!

Нервозата која е присутна во ВМРО-ДПМНЕ е најверојатно од се поизвесниот...

Болницата во Охрид го крши законот, нема поднесено завршна сметка?

Знаете ли дека болницата од Охрид најверојатно нема поднесено завршна...

Савески: Со закон ќе го смениме името на ВМРО-ДПМНЕ

Разговараше: Катерина Смилева Фокус Партијата Левица одлучи на...

Ќе се укинат здравствените електронски картички

Дали електронските здравствени картички ќе заминат во историјата или тие и...

Трајанов: Ќе ги вратиме украдените пари, на граѓаните

Павле Трајанов од Плоштадот Македонија нагласи дека од лице место на...

ИМ ГИ ЗЕЛА ПАРИТЕ ДА ИМ ПОСРЕДУВА ЗА РАБОТА ВО ШВАЈЦАРИЈА, ПА ГИ ИЗЛАЖАЛА ДЕКА ЛЕТОТ Е ОДЛОЖЕН

Поради поволната понуда имало премногу кандидати и се направиле два...