Search
среда 17 октомври 2018
  • :
  • :
Најнови Вести

Archives post

Се одржа иселеничката средба во охридско: Сите сакаат да пеат во Куратица!

Викендов во Куратица, охридско, се одржаа традиционалните, петнаесетти по...

Ве знае Заев, премиерот, тој со крвава глава, што правите? Сериозно?

Dejan Orashki пред 53 минути ·  FB statusot na Bjanka N. Orashki -Зошто ко ќе ви речи чоек не ја...

МИЛЕНКО ГО НАПАДНА БЕТМЕН И ДПМНЕ: А каде сме ние со Мирка и останати од ГДОМ и Македонски Манифест во раководството на партијата?!?!

 

Tешка артилерија на ВМРО ДПМНЕ ВМРО Ботовска 😂😂😂

Tешка артилерија на ВМРО ДПМНЕ ВМРО Ботовска

(ВИДЕО) МВР СЕ СПРЕМА ЗА УТРЕ: БОЈКО БОРИСОВ ВО СКОПЈЕ ЌЕ ГО ЧУВА АРМИЈА СПЕЦИЈАЛЦИ, ТЕНКОВИ, ВОДЕНИ ТОПОВИ…

Миленко објави видео од полициски џипови и тенкови кои се спремаат за...

Познати имињата на новите директори на клиники: Докиќ на Пулмологија, Петровски на Ендокринологија

Дејан Докиќ е новиот директор на Клиниката за пулмологија, а Горан...

Нај јак статус евер: Сите влади ни работат 24/7, затоа државичкава цвета 🤔

 Slavica Filipovska Сме ширеле паника за пожарите, а они све тоа под контрола...

ВИКТОР КАНЗУРОВ ГИ ЗАМОЛЧЕ СИТЕ ВО СТУДИО: ВМРО ДПМНЕ ги брои и конгресите на ВМРО на Ванчо Михајлов и Тодоров Александров, они што биле, Македонци ли биле?!

 Македонија  

(ФОТО) ПРВ МОДЕН ГАФ НА НОВИОТ ПРЕМИЕР И НОВИТЕ МИНИСТРИ!

Екс премиерот Никола Груевски се прослави со своите ненормални модни...

Пожарот во Требовље ставен како итна точка на владината седница

Се уште трае седницата на Владата на која ќе се разгледуваат повеќе точки, а...