Search
среда 17 октомври 2018
  • :
  • :
Најнови Вести

Archives post

Абе еден месец се без директорски функции и обелеа остареа и се распаднаа како кула од карти!!!

(ВИДЕО) ЕСКО РАХИЧ ДЕТОНИРАШЕ НУКЛЕАРКА ВО СТУДИОТО НА КАНАЛ 5: Дента на...

Судот ја усвои жалбата на ОЈО – куќниот притвор се заменува со притвор – осомничените се носат во Шутка

Cпоред неофицијални информации, судот ги уважил жалбите на обвинителството...

Регулаторна одлучи: Од 1-јануари поскапува водата за пиење – еве по колку ќе се плаќа во секоја општина

Регулаторната комисија за енергетика на седницата која се одржи на 24.11.2017-та...

Спасовски: Јанкулоска ги наградила полицајците со по 200 евра што исфрлаа новинари и пратеници!

Оливер Спасовски Министер во МВР во емисијата на тв 21 обзнани дека...

ЗА ВМРОНИТЕ: Црниот понеделник не е исто со црниот четврток!

24-ти декември 2012-та. На 24-ти декември 2012-та, имаше исфрлени пратеници и...

Полицијата откри лабораторија за дрога во Мала Речица, четворица уапсени

Во акција на полицијата откриена е лабораторија за дрога во Мала Речица при...

Ау шо арно е кога си власт, Саше Полиитко го брани Бранко Героски од Хорхе, па па па

ХОРХЕ Е БЕДНА ПЛАЧИПИЧКА, КАЈ КРИВ ПА И СЕ БУНИ, СЕ СПУКА СО СЛОБОДЕН ПЕЧАТ ЗА...

ЕВЕ ЗОШТО БИЛА РАДОСТА, ЗАРАДИ ПРАЗНИОТ ФРИЖИДЕР

Сите вие што ги жалите Груевци и не карате нас што се радуваме на нивната...

(ВИДЕО) ЕВЕ ЗОШТО ЌЕ СКАПАТ У ЗАТВОР: Еве како Едноокиот и Бетмен го бодреа народот да влезе во собрание и да тепа!

Само минути пред упадот во собрание, Дамовски и Илиевски го бодреа народот...

(ВИДЕО) СТРАТЕГ НА СТОЛЕТИЕТО: Миленко во февруари пееше – ЏЕС БЕЈЛИ ЗАТВОР НЕ ТИ ГИНЕ!

ПО 10 ГОДИНИ СТЕКОВИ ОД БИЗОНИ, ЕЛЕНИ И КОЊИ, НЕЌЕ ЖЕЛУДАЦ ДА ВАРИ ВИРШЛИ ОД...