Search
вторник 18 декември 2018
  • :
  • :

Archives post

Кривичните на Даскалакис поранешниот газда на ФЕНИ спијат у фиока он у Холидеј ин кулира

Како што можете да забележите господинот Даскалакис од Кунико човекот кој...

Рада не послуша и се фати за работа во СВОЕТО Министерство, е така те личи браво!

– Македонските војници ќе добијат нови униформи кои ќе бидат изработени...

Mирка свирка и за името се фатила

  * реклами:

Битолската советничка Илиевска ги плеска по газ и власта и опозицијата, браво

Катарина Ивановска на почетокот на кариерата

Македонскиот топ- модел со интернационална кариера, Катарина Ивановска,...

Над 200 текстилни работници од „Веибо груп” остануваат без работа, најавија протест пред компанијата

Стотина работници од „Веибо Груп” денеска одржаа неколкучасовен мирен...

Воз со американски конгресмени удри во камион

Воз во кој се наоѓале членови на американскиот Конгрес, меѓу кои и...

Министерот за здравство Венко Филипче не го пријавил имотот

Министерот за здравство, Венко Филипче, не ја пријавил имотната состојба во...

Исчезна директорот на компанијата „Квиксилвер“

Полицијата трага по директорот на компанијата „Квиксилвер“, Пјер Агнес...

Амбасадорот на Израел по средбата со министерот за надворешни работи Никола Димитров се интересираше дали Димитров е слободен

Амбасадорот на Израел во Македонија, Дан Ориан, постојано изненадува со...