Search
вторник 20 февруари 2018
  • :
  • :
Најнови Вести

Archives post

Кoи се овие преваранти со кои Заев се поздравува, што отров ќе ни продаваат???

Farmacevtskata kompanija SA INFINITY Group od Obedinetite Arapski Emirati se spomenuva samo vo Izveštajot na političkata partija...

ВИДЕО: Ивона и Марио со остра критика кон МРТВ во однос на Евровизија 2018!

Младите пејачи и се поуспешни јутубери од Куманово, Ивона Јовановиќ (21) и...

Градоначалнику на Ѓорче Петров Наумовски тебе те прозиваат за неработење не нас, ај мрдни малце доста дремење не си Сокол…

На распоред се на физичко ,а часовите ги одржуваат во училница Нема абер од...

Ивона Талевска си го тепала дедо си Стеван, ама не одговарала, одговараше за затајување

Zoran Bozinovski пред 20 часа ·  STEVAN TALEVSKI, DEDO na IVONA TALEVSKA protiv nea i brat i Stefan i tatko i TRIFUN na 26. 04....

Избрани уште тројца потпретседатели на Собранието

Горан Мисовски, Фросина Ташевска Ременски и Весел Мемеди денеска беа...

Битолското чупе во општинскиот совет на Битола: Габриела Илиевска – Не знам како ќе си одите од тука!!!

КОЧО АНЃУШЕВ: Ајде колеги бизнисмени, инвестирајте, ајде Македонија да ја промениме зашо инаку мамицата ќе ви ја ебам и сите жени ваши швалерки ќе ми станат јали на мене јали на кралот

Вицепремиерот Анѓушев: 2018 и 2019 се години  кога треба да се препознаат...

Тангата на Талевска (со нејзиниот мирис ) на лицитација

Основниот суд Скопје 1 денес ја објави пресудата за случајот „Тифани“, каде...

Мицковски: Со Груевски имам коректен однос, но не сме имале средба подолго време aли братучедот секој ден ми виси над глава

ВМРО-ДПМНЕ ќе ја формира новата влада во Република Македонија и тоа ќе биде...

Политико: Не разбирам оти само јас му пушам на Заев што ми фали мене? А сите ме вреѓаат за тоа

Саше Ивановски Новинар, основач и сопственик на Мактел.мк НЕ МУ БИЛО ЈАСНО,...