Search
петок 19 октомври 2018
  • :
  • :

Archives post

БОМБА ОДЕКНА НА СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ: ЕВЕ ЗОШТО ВМРО ДПМНЕ ЌЕ СЕ ВРАТИ ВО СОБРАНИЕ И ЌЕ ГЛАСА ЗА СИТЕ ЗАКОНИ ПРЕДЛОЖЕНИ ОД ВЛАДА!

реакција на кретенов Владимир Карапетров пред 4 минути ·  Мене контекстот...

НЕ ИЗБРЗУВАЈТЕ СО ДАТУМИ ЗА ПАТИШТАТА ПОСЛЕ ЌЕ ЦРВЕНЕЕТЕ

Dobar den Dokaz, ovde vash redoven citatel… Napisete za toj direktorot Kitanov od pretprijatie za patista da ne tropa gluposti po...

Десничарскиот парадокс на левичарот Тевдовски

Од: Биљана Секуловска Бруи аплауз во целата јавност, откако министерот за...

ПРИЛЕПЧАНКИ МИЛИТЕ МАШАЛА ПОБУЦКИ ОД БИТОЛЧАНКИ

ОД СЛИКИТЕ МОЖЕТЕ ДА ЗАБЕЛЕЖИТЕ ДЕКА ПРИЛЕПЧАНКИ ЈАДЕЛЕ ДОСТА СВИНСКО А И...

Агенција за млади и спорт и Дарко Каевски се шовинисти,мајко моја!

Damir Neziri додаде 3 нови фотографии. пред 13 минути · Jegunovce ·    Здраво Darko Kaevski,...

Нада Кики Буцева до Христијан Мицковски со писмо бе и ишарет

OTВОРЕНО ДО ГОСПОДИНОТ ХРИСТИЈАМ МИЦКОСКИ Г-не Мицкоски, сигурна сум дека...

Ај види беља?!

  Миленко Неделковски Ај види беља?! Досега си мислевме дека само Роберт...

ПОСЛЕ 9 ГОДИНИ ТЕЛЕКОМ ВЕ ТУЖИ ЗА ДОЛГ, НЕМА ВЕЗА ЖИВ ЛИ СИ НЕЛИ СИ….

Zoran Bozinovski додаде 2 нови фотографии.  Šubo razni medii si napravija storii od onaa IZVRŠITELSKA za 1 denar!...

МОЖНИ ПОПЛАВИ ВО ОХРИД ПОРАДИ НАЈАВИТЕ ЗА ДОЖД И СИЛЕН ВЕТЕР, ПРЕДУПРЕДУВААТ ОД ЦУК

Кајче што се откачило од вез поради ветерот е заглавенао поради испустот на...

„Пајакот“ работи турбо во Центар, се собираат непрописно паркираните возила Српче не заборава стариот бизнис кој пари носи

И овој викенд продолжува расчистувањето на хаосот и проблемот со...