Search
вторник 18 декември 2018
  • :
  • :
Најнови Вести

Archives post

Саше Политико му го дудла на Боки 13 за ситен кеш

Sasho Denesovski пред 4 часа ·  До Сашо Иваноски-Абе Стегоцефалу низаеден, Боки 13...

Која е СВ ИНВЕСТ фирма блиска до Вицето како што тврди Мицковски, писмо

писмо таа е и за трговија и градежништво и останати услуги sedisteto na taa firma e vo...

ЕЛЕМ: „СВ Инвест“ никогаш не била ангажирана како подизведувач за транспорт на јаглен во РЕК Битола и лажат

Фирмата „СВ Инвест“ – Битола никогаш не била ангажирана како подизведувач...

Куку леле каква ќерка има Панки (фото)

Вокалот од дурото Куку Леле, Панки, на социјалните мрежи се пофали со...

СДСМ: Мицкоски лаже, во РЕК ниту пак постои некаква поврзаност со фирми или лица од семејството Заев

Pеакција на СДСМ на пресот на Христијан Мицковски: Мицкоски е во безидејност...

Сведоштво на полицајка од Велес: Шефот и праќал непристојни понуди, го одбила, па била казнета

Полициска службеничка вработена во Секторот за внатрешни работи во Велес,...

Христијан Мицкоски објави криминална афера за братот на Зоран Заев, бара реакција од Обвинителството

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски објави криминална афера за...

По оставените деца на екскурзијата во Италија, директорката на училиштето во Неготино си поднесе оставка

Директорката на неготинското Средно училиште „Св. Кирил и Методиј“ Менче...

Внимавајте и пазете се од човеков, што туку жив го фатив како влегува кај мене дома ДА КРАДЕ!!!

Igor Djordjievski се чувствува  осамено. пред 2 часа ·  Скопје брка лопов!...

ДРУГАРЧИНА ОД СДСМ ОХРИД СРЕЌЕН ВИ ПРАЗНИК НА ВАС ПОЛТРОНИ СЛЕДБЕНИЦИ НА ГРУЕВИЗМОТ

Во очи на Меѓународен ден на трудот — меѓународен празник кој се празнува...