Search
сабота 17 ноември 2018
  • :
  • :
Најнови Вести

Адора инженеринг со купени три стана од 12 до 17 февруари по повод Денот на вљубените подарува патување за двајца во Рим

loading...

Градежниот бренд Адора инженеринг под слоганот „Најмногу љубов на метар квадратен“, по повод Денот на вљубените, за купени три стана од 12 до 17 февруари, подарува романтично патување за двајца со авион во вечнит град Рим.

Сите граѓани кои за празникот Свети Валентин ќе купат три стана со натстандарден квалитет и стил на домување во ексклузивните објекти Адора Flatiron Скопје и Адора Diamond Garden, оваа пролет ќе одат на незаборавно патување во древниот Рим.

-Со подарокот посета на величенствениот Рим за купувачите на нови станови во месецот на љубовта, Адора инженеринг ја продолжува 15 годишната традиција за постојана грижа за купувачите, на кои со подароци, награди, внимание и изненадувања, сака да им возврати за дадената доверба со избор на стан од оваа компанија. Адора инженеринг и со оваа специјална  понуда потврдува дека купувачите од овој градежен бренд секогаш добиваат многу повеќе од дом, велат од Адора.

ИЗВИНИ ВАКА АМА ЈАС АКО ИМАМ ЗА ТРИ СТАНА ЌЕ СИ ПЛАТАМ И ЗА ПАТУВАЊЕ

loading...