Search
сабота 17 ноември 2018
  • :
  • :
Најнови Вести

Бегај магаре ќе те згазат!

loading...

Maki Gavrovski‎ до: Ѕид на сообраќајниот срам 1 мин. · Skopje, Čair Municipality · Ajde sea kriv e avtobusot sto ostava patnici na sred ulica

Корисник на Фејсбук сподели видеоснимка, на која е прикажано апсењето на арамија кој бил фатен на дело во кругот на Клиничкиот центар. Арамијата оперирал по автомобилите паркирани на паркингот на Кличнички, а на снимката се гледа дека го совладало клиничкото обезбедување, кое, според сведоци, им го предало арамијата на Алфите.
Арамијата наводно крадел чанти од автомобилите, а не бил ниту суптилен, автомобилите не ги отклучувал, туку ги кршел прозорците.

loading...