Search
вторник 18 декември 2018
  • :
  • :
Најнови Вести

Екс министерот за финансии од СДСМ, Никола Поповски со жестока критика кон Заев и Анѓушев – НИВНИТЕ ЕКОНОМСКИ ПОЛИТИКИ НЕ СЕ ВО СОГЛАСНОСТ СО ПАЗНАРНАТА ЕКОНОМИЈА!!!

loading...

(ВИДЕО) Еве зошто викаат работам како црнец…

Линк до видеото овде.

 

loading...