Search
среда 20 јуни 2018
  • :
  • :
Најнови Вести

Еве каде живее Опра Винфри ако не сте знаеле

Опра Винфри го збогати своето портфолио со недвижности. 64-годишната ѕвезда си купи вила на островот Оркас за 8,28 милиони долари.

На пространиот имот се наоѓа рустична вила со 4 спални соби и гостинска куќа со идентичен број на спални простории. Славната ТВ водителка ќе може да ужива и на приватна плажа.

Вилата на ОпраВилата на ОпраВилата на ОпраВилата на Опра

Вилата на ОпраВилата на ОпраВилата на ОпраВилата на ОпраВилата на ОпраВилата на ОпраВилата на ОпраВилата на ОпраВилата на ОпраВилата на ОпраВилата на ОпраВилата на ОпраВилата на ОпраВилата на ОпраВилата на ОпраВилата на ОпраВилата на Опра

loading...