Search
понеделник 18 декември 2017
  • :
  • :
Најнови Вести

(ФОТО) Анастасија пред и по пластичните операции па добро нема многу само на устата ,ушите ,носот …

Ќерката на Цеца, Анастасија Ражнатовиќ, е многу популарна на „Инстаграм“ и секојденвно објавува фотографии на кои изгледа совршено.

Сепак, повеќе од очигледно е дека има направено неколку естетски зафати.

Погледнете како изгледала пред неколку години, а како изгледа сега: