Search
среда 17 октомври 2018
  • :
  • :
Најнови Вести

ФОТО: Голем пожар во Тафталиџе

Bечерва во скопската населба Тафталиџе 1 во близина на гимназијата Ѓорѓи Димитров избил голем пожар. Според очевидци, се работи за пожар на куќа.

Екипи на ПП бригада се обидуваат да го локализираат. 1ТВ објавува ексклузивно и фотографии.

loading...