Search
четврток 22 март 2018
  • :
  • :

Category: Балкан

Шекеринска во Турција на средба со Џаникли: Ако нема стабилност на Балканот, нема стабилност во Европа

Вицепремиерката и министерка за одбрана Радмила Шекеринска денеска...

Северина ќе снима реално шоу за 5.000 евра дневница?! Тоа е снимете си бе девојки порно филм за да ви тргне у животот

Како што дознава „Курир“ од опкружувањето на Северина, нејзе ѝ се...

Истражување: Колку Македонки сонуваат за секс со Албанец, а колку Албанки сакаат да бидат интимни со Македонец или Србин?

Невладината организација  “Who is better i will go”-albanian girl  во интравалот од...

Провладините медиуми почнаа со перење мозок, демек Кодзијас пратил ок предлози, да прифатиме одма?

ПАЗИ ГИ ПРОВЛАДИНИТЕ СЕРКОВЦИ ЗА СТО ЕВРА? ГРЦИЈА ПРАТИЛА СОСЕМА ОК...

Владата не го коментира текстот со предлози што го испратил Коѕијас

Од Владата одбиваат да коментираат за текстот со предлози што грчкиот шеф...

МИРА ШКОРИЌ ГО ДОЖИВЕА НАЈГОЛЕМИОТ ШОК: ГО ФАТИВ СВРШЕНИКОТ ВО КРЕВЕТ СО ДРУГ!

Пред нешто повеќе од еден месец се дозна дека српската пејачка Мира Шкориќ...

ДАЛИ АКТЕРКАТА ЈАНА СТОЈАНОВСКА ДОБИЛА УЛОГА ПРЕКУ КРЕВЕТ? ЕВЕ ГО ОДГОВОРОТ

Македонската актрека Јана Стојановска беше гостин во српското „Ами Џи...

И Талат Џафери опеан во песна како жива легенда Видео, се палат косоварки на него не само Силванева наша

Извесна Линда Морина од Косово пее песна во која вели дека претседателот на...

(ВИДЕО) Србинка објаснува што е ПМС и како се лечи

Taguj drugaricu 😂👇 Posted by CiciMici.com on Donnerstag, 15. März 2018

Рама се заканува, без Aлбанците ќе ви ја снема и Македонија, Aлбанците биле уставотворен народ

Премиерот на Албанија, Еди Рама, на својот профил на социјалната мрежа...