Search
четврток 22 март 2018
  • :
  • :

Category: Црна Хроника

Јакимовски: Ме нападна Сокол од кабинетот на Заев, ама се повлече кога виде дека сум спремен за тепачка

Нападот врз екс-градоначалникот на општина Карпош и лидер на партијата ГРОМ...

Целосно уништено казино на Сенатор?! Искршени 50 апарати?! (ВИДЕО)

Сите казина ова да ги снајде оти многу фамилии уништија ! Posted by Владимир...

Притвор за делчевецот кој блудничел врз детето на соседите

Причините за притворот се што станува збор за дело за кое е пропишана казна...

Три автомобили вечерва се судрија во Скопје

Три автомобили вечерва се судрија во Скопје Три автомобили вечерва се...

Денес русвај кај Псача-Ранковце

Внимателно кај село Псача. Паланка- Куманово! фото/Ѕид на сообраќајниот срам...

Четири лица се водат како исчезнати само за неколку дена

Четири лица биле пријавени како исчезнати само во текот на вчерашниот ден,...

Во Куманово дур полицијата ги штити пратениците децата страдаат и биват претепувани

На 18.03.2018 година околу 01,30 часот било пријавено дека во Куманово на...

ВО КУМАНОВО ПРЕТЕПАНИ ДВЕ МАКЕДОНЧИЊА, СИТЕ ЌУТАТ, ГО ПОТВРДУВААТ НАСТАНОТ АМА НЕ ЈАВНО

  МОС Македонски Обединети Сили пред 4 часа ·  Две Македончиња се претепани...

Обезбедувачот на Спасовски: Со јамки ги ловеа пратениците

Сашо Тасевски, обезбедувањето на Оливер Спасовски денеска сведочеше во...

ВО КАСАРНАТА СТРАШО “ПИНЏУР” ВО СКОПЈЕ;Војник нападнат со камења

За викендов непознати лица со камења нападнале професионален војник на АРМ,...