Search
понеделник 20 август 2018
  • :
  • :

Category: Колумни

Дарко Ѓoргиевски – познат како. ДАРКО. – ЈАНА СТАНА ПОГОЛЕМ СДСМ ОД СИТЕ ЧЛЕНОВИ НА СДСМ

Trifun Hadzijanev пред 2 часа ·  Trifun Hadzijanev пред 3 часа ·  Пуста вистина “в’ти...

Бетмен Велит со месеци, дење ноќе седел на терасата на семејната куќа во Охрид, одбивал да сведочи против Груевски, бил спремен да умре за него, еве зошто…

Комшии на Бетмен во Охрид за Мактел сведочат дека Бетмен куќниот притвор го...

ЖЕСТОК ДУЕЛ НА ФБ МЕЃУ НАСЕР СЕЛМАНИ И БРАНКО ГЕРОВСКИ, ГЕРО СЕ ЗАКАНУВА СО ТУЖБИ

Naser Selmani 14 hrs · Главниот и одговорен уредник на Слободен печат и на Плус инфо...

Во ВМРО ДПМНЕ едни криминалци надвор други внатре

Таткото на СРЕБРЕ Е ФАТЕН НА ДЕЛО СО 150 КУБИЦИ ДРВА ЗА ОГРЕВ КОЈ БЕШЕ ГЛАВЕН...

Cелмани од ЗНМ: Героски води хајка против мене!

Naser Selmani пред 7 мин. ·\ Главниот и одговорен уредник на Слободен печат и на...

Mиленко: Зошто да бидеме фини кон албанците кога тие сакаат да не снема???

Во овие драматични, а по многу што и трагични, моменти за Република...

KOJ ВЛЕГУВА КОЈ ИЗЛЕГУВА, КОЈ ЗАБЕГАН

Pocituvani : vo znak na revolt zaradi slednovo sto ke vi go pratam , a se rabotit za priem na medicinski sestri vo zdravstven dom Ohrid ,...

ДОЈЧЕ ВЕЛЕ – ВМРО ДПМНЕ ВРТИ КОН МОСКВА: Синоќа во белиот дворец се случила партиска чистка на оние кои се против бојкот на референдумот, под инструкции на Груевски, партијата се спрема за бојкотирање, формирале и штаб за бојкот

Разрешен Организациониот секретар на партијата и над 15 потсекретари. Ова,...

Катица Јанева си ја вработила во СЈО девојката на синот!

Зоран Божиновски открива нов скандал. Имено сопственикот на порталот...

Кажи нешто… ЦАЦАРЧЕ Неговото Величество од Велмеј

Rudi Lazarevski пред 8 мин. ·  Кажи нешто… ЦАЦАРЧЕ Неговото Величество од Велмеј...