Search
понеделник 18 декември 2017
  • :
  • :
Најнови Вести

Category: Колумни

СТЕФАН БОГОЕВ ПРОТИВ САША БОГДАНОВИЌ: Ги укина 670-те илјади евра субвенции за КК Карпош Соколи, Саша догодина планира да даде 500 000е помош за КК Работнички!

Се  степаа Карпош и Центар????

Додека Политико ги ребреше идиотите од власт и медиумите Зиков гледаше тапо како теле у шарена врата

Додека Политико јадеше гурабии дека новинарите од печатените медиуми се...

Друже Заев апелирам до тебе да ги чуваш народните пари домаќински и да го сопреш лудилото наречено субвенции на кој му кур текне за се!!!

Саше Ивановски Новинар, основач и сопственик на Мактел.мк   Денеска бев...

(ФОТО) ТОА СЕ ТИЕ СЕМЕЈНИ ВРЕДНОСТИ НА ВМРО ДПМНЕ: РЕТАРДИРАНИТЕ КОПИТА УДРИЈА ПО ДЕЦАТА НА ЗАЕВ И ВИЦЕ

Eve od nas eden pozdrav do Milenko

ШЕФОТ НА КАБИНЕТ НА ПЕТРЕ ШИЛЕГОВ: Геро води нечесна војна со новата власт! Геро одговори: Петре врзи кучета

Branko Geroski се чувствува среќно со Петре Шилегов. пред 3 часа ·  Драг мој Петре...

Филип : Што ако на Мицковски му е поголем за тоа ли Грујо го подржава а мене не?

Филип Петровски, кој еден од кандидатите за лидер на опозициската...

Оглед и критика во тивките размислувања за нашата “долгорочна” државна политика

Gavrilo A. Miloshevski Вчера во 01:58 ·  Оглед и критика во тивките размислувања за...

(ВИДЕО) ВИЛИПЧЕ САКАЛ ДА БИДЕ КАКО ТРАМП, СЕ ОБРАТИ НА ФАНОВИТЕ ОД ФЕЈСБУК, МУ ПАДНА КАМЕРАТА НА СРЕД ГОВОР

 Македонија (ВИДЕО) Барак Обама се појави како Дедо Мраз во училиште во...

Ќе ја напуштам политиката и ќе се бавам со банкарство, мојата професија, ќе делам кредити од украдените пари!

– Јас ја напуштам политиката и се враќам на мојата прва професија,...

Иваноски: Абе СДСМ ИЗНОСЕНА облека и обувки. Кој ПИАР ве советува да се фоткате на хуманитарни акции?!

Rubin Ivanoski 1 мин. ·  Дечки, кога се дарува од <3 не се прави фото сесија и...