Search
среда 23 мај 2018
  • :
  • :
Најнови Вести

Category: Свет

Погледнете го видеото овој енергетски пијалок што прави, а замислете на организмот ?!

Погледнете го видеото овој енергетски пијалок што прави, а замислете на...

Дали и да смениме име Данска ќе го блокира влезот на државата во ЕУ???

На јунскиот самит Данска нема да поддржи почеток на преговори за Македонија...

(ВИДЕО) Застрелал извршител кој сакал да му го одземe станот

Пензионер од Киев застрелал еден од извршителите кои сакале да му го...

(ВИДЕО) Ако мислите дека вашата работа е тешка, погледнете го видеово со овие работници со челични тестиси

Demi mencari sesuap rezeki Gepostet von Sukan Star TV – sstv.my am Freitag, 18. Mai 2018 (ВИДЕО) ПАМТЕТЕ ЈА 2018-ТА,...

“Јас и мажот ми експериментиравме со коњ, сега сум трудна и не знам што носам бидејќи стомакот ми е огромен”

Сигурно веќе сте се навикнале на социјалните мрежи да гледате се’ и сешто,...

Уште недојдена во Скопје британската премиерка ги збесна Грците

Дури 13 пати британската премиерка Тереза Меј наместо ФИРОМ ја споменува...

УБИЕНИ ХОЛИСТИЧКИ ДОКТОРИ, КОИ ОТКРИЛЕ КАНЦЕРОГЕН ЕНЗИМ КОЈ СЕ ДОДАВА ВО ВАКЦИНИТЕ

Холистички лекари биле убиени, откако откриле преку своите истражувања...

ТИНЕЈЏЕРКА (18) БРУТАЛНО УБИЕНА ВО ИТАЛИЈА: МИГРАНТИ ЈА СИЛУВАА И ГО РАСПАРЧИЈА НЕЈЗИНОТО ТЕЛО

Памела Мастропјетро (18) која мигранти ја распарчија денеска беше прогребана...

Kинезите го забраниле преносот на Евровизија поради педерлукот на сцена. Браво за кинезите нејќат гееви беее

KINEZI ZABRANILI PRENOS EVROVIZIJE ZBOG PROMOCIJE GEJEVA! Organizatori takmičenja za Pesmu Evrovizije zabranili su kineskoj Mango TV da...

ИНЦИДЕНТ НА ЕВРОВИЗИЈА: Непознат маж се качи на сцена и викаше: „нацисти“

Bо финалето на „Евровизија“ дојде до инцидент, па мораше да реагира и...