Search
понеделник 18 декември 2017
  • :
  • :
Најнови Вести

Category: ТОП

СТЕФАН БОГОЕВ ПРОТИВ САША БОГДАНОВИЌ: Ги укина 670-те илјади евра субвенции за КК Карпош Соколи, Саша догодина планира да даде 500 000е помош за КК Работнички!

Се  степаа Карпош и Центар????

Можниот министер за здравство Венко Филипче другарче на Радмила бил член на Професорскиот контра пленум

Неврохирургот Венко Филипче, чие име се врти неколку дена во јавноста како...

АЛБАНСКАТА СТАРЛЕТА АДЕЛИНА ТАХИРИ СТАНА ВМРОВСКА СНАА, СЕ ОМАЖИ ЗА НАЈБОГАТИОТ ВМРОВСКИ АДВОКАТ КОЈ НАМЛАТИ МИЛИОНИ ОД ВЛАДАТА НА ВМРО ДПМНЕ!

Најпознатата албанска старлета, Аделина Тахири стана вмровска снаа! Таа се...

Додека Политико ги ребреше идиотите од власт и медиумите Зиков гледаше тапо како теле у шарена врата

Додека Политико јадеше гурабии дека новинарите од печатените медиуми се...

Друже Заев апелирам до тебе да ги чуваш народните пари домаќински и да го сопреш лудилото наречено субвенции на кој му кур текне за се!!!

Саше Ивановски Новинар, основач и сопственик на Мактел.мк   Денеска бев...

Филипче ја части Рада што го направи Министер, Радо мори да знаев дека си толку јака фин ќе бев и јас еве од денес почнувам

Радмила еве се извињавам нудим ти се како циганче на раскрсница да ти измием...

Кирацовски на третата школа за женски активизам ги додели сертификатите за учество

Форумот на жени на СДСМ, отсекогаш знаел да го акумулира најдоброто од...

Реформаторите одлучија да му служат на досегашната врхушка на Грујо, паднаа маските кој ги финансира

Малчески: Триесетина луѓе не бевме повикани на состанокот на Иницијативата...

Сите вчерашни несреќи на едно место тука, диви запад, диви исток, Диво Скопје

Целосно изгорел автомобил во Скопје Во Скопје вчера целосно било опожарено...

Филипче најверојатно нов министер за здравство, Села излегува од Влада

Венко Филипче најверојатно ќе биде предлогот на премиерот Зоран Заев до...