Search
среда 23 мај 2018
  • :
  • :
Најнови Вести

Category: Топ3

Вучиќ: Македонија и Албанија ќе бидат само пофалени во јуни, за да не се каже дека не добиле ништо

Српскиот претседател, Александар Вучиќ, го прогнозира исходот од Самитот на...

Анита Ангеловска-Бежоска нов предлог за гувернер на НБРМ

Анита Ангеловска – Бежоска, актуелен вицегувернер во НБРМ е новиот предлог...

Го запознала на социјалните мрежи, и приредил хорор: Велешанка заврши во болница по средбата со прилепчанец!

Дваесет и седумгодишната С.Ш. од Велес, вчера наместо за прв пат да го сретне...

Како вмровското раководство во ТЕЦ Неготино си се наградувало со високи менаџерски плати

PISMO Sega ke vi pratam dokument koj kazuva mnogu za toa po sto se troselo golema suma na pari vo vremeto naVMRO – Mitko Jovanovski...

Вјолца Мбиара: На Ромките им плаќаат по илјадарка да не доаѓаат кај мене на гинеколог

Доктор Вјолца Мбиара е специјалист-гинеколог која почна со работа во...

ЗА РОМСКИТЕ ПОЛИТИЧКИ ПАРТИИ

Развој на ромските политички партии. Република Македонија уште од...

Кoja е криминалната поврзаност на Вила ВИСТА со Стентон и еден политичар од Битола?

Наскоро ќе дознаеме која е поврзаноста на Стентон градба Битола, Вила Виста...

Детали за страшната сообраќајката на патот Ресен-Охрид: Загинаа сопружници

Сопружници на возраст од околу 60 години од битолското село Трновци загинаа...

Kога прв пат влегов во казино

Pred poveke od decenija prv pat vlegov vo kazino. Toa bese den rezerviran da se prosetam niz Atlantic City i da vidam kako izgleda Taj...

(ВИДЕО) ОВОЈ УПОРНО СЕ ПРАВИ УДРЕН СО МОКРА ЧОРАПА – ШОКАТНА ИЗЈАВА НА МИЦКОВСКИ: Односот на ВМРО ДПМНЕ кон медиумите никогаш не бил проблематичен, секогаш сме биле верен партнер на медиумите?!?!?!?!?!

Еј човече, што му е толку тешко да се извини и признае дека порано ВМРО ДПМНЕ...