Search
четврток 22 март 2018
  • :
  • :

Category: Занимливости

Дали оваа дигалка е спремна за Аце на плоштад?!

Од Бугарија е порачана дизалица се наоѓа во близина на Александар...

БУЈАР ОСМАНИ СО МОЛБА ДО ДАНЕВ ОД ВМРО ДПМНЕ: Ве молам не правете паника и театар за законот за јазици, им брцате на Албанците во срце, како утре ќе правиме коалиција?!

– Вие во ВМРО ДПМНЕ сте малце изгубени, во обид да се консолидирате пред...

Бочварски локален шериф? Па му се може градоначалник е ебаве тоа мрчаторите, како до женски ќе дојде инаку

Штипски Актуелности додаде 4 нови фотографии. 18 Март во 15:10 ·  Така ли...

ОВИЕ ЦИГАРИ МОЖЕ ДА ПРЕДИЗВИКААТ КАНЦЕР КОЈ ТЕШКО СЕ ДИЈАГНОСТИЦИРА – ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ГИ КОРИСТИТЕ

Пушењето „light“ и „slim“ цигари влијае на развивање карцином на белите...

(ВИДЕО) Никола Груевски по инцидентот со Талат Џафери

Екс-премиерот и пратеник од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Груевски замина...

50 КА НЕ ПОМИНУВА ВЕЌЕ КАЈ ГТЦ ИМАЛО ГРАДЕЖНИ ЗАФАТИ

Портали објавуваат фотки дека Зоран Заев го кршел законот за пушење, бело давидов строго

На социјалните мрежи се појави фотографија на која се гледа како тој пуши...

Г. ПЕТАР:ОТСЕГА НАМЕСТО СО ДОБРО УТРО ТРЕБА ДА СЕ ПОЗДРАВУВАМЕ СО ГОСПОД ДА НИ Е НАПОМОШ

Говор на Митрополитот Преспанско-пелагонискиот г. Петар на вчерашниот...

Само Бејли ја подржува двојазичноста И TOA СО ПОЛА УСТА, нашите европски пријатели Тимоние и Хан се против, па ние во ЕУ или во САД одиме?

Американската амбасада во врска со донесувањето на Законот за употреба на...

Еве зошто седиштата во автобусите секогаш се дречливо шарени

Можеби некогаш сте седеле во градски превоз и сте се прашувале зошто...