Search
среда 17 октомври 2018
  • :
  • :
Најнови Вести

КОЈ У ВМРО ИМА МАЛО *УРЕ…ТУЛЕ…ЧОПЧЕ

Кратка хорор приказна:
Наводно, портпаролот на опозиционата вмро дпмне, Арсовски, имал мало куре, не му одело со девојките па решил да се бави со политика како и неговиот идол, поранешен претседател на гореспоменатата партија…. 

loading...