Search
петок 19 октомври 2018
  • :
  • :

Најзгодната Албанка без градник во центарот на вниманието, а кога седна покрај Мекгрегор ги разбесни жените – Галерија

Во Лондон одржано е уште едно доделување на британски модни награди „The British Fashion Awards“.

На ова доделување се појавиле бројни познати личности, а онаа која посебно ги воодушевила присутните е пејачката Рита Ора.

Музичката ѕвезда од албанско потекло се појавила во елегантен фустан, под кој не носела градник.

 

Не била Рита Ора единствената ѕвезда. На доделувањето присуствувал и Конор Мекгрегор. На почетокот тој бил во друштво на колеги од спортот и возачот на Формула 1 Луис Хамилтон.

Кога завршил со сликањето Конор се сместил на една од свечено украсените маси, а до него седнала токму Рита Ора.

Со оглед на тоа дека многу холивудски дами се „палат“ на опасниот Конор Мекгрегор, не е ни чудно што сите и завидувале на Рита која уживала во вниманието на Мекгрегор.

– Мојот дечко за вечер – напишала Рита покрај објавената фотографија.

loading...