Search
сабота 17 ноември 2018
  • :
  • :
Најнови Вести

Сакан Премиере наш и со душа и со срце, ама ти правда не ни донесе, само го блокна виберот да не не читаш

loading...

Продолжува протестот на поранешните вработени од „Веибо Груп“, се најавуваат радикални чекори

Толку ли е задолжен Заев, па мора да си молчи и голта тендери и криминали кои се случуваат со несмален интензитет и брзина произведени од луѓето на режимот?

Фотографија на Elena Kostova.

Заврши блокадата од поранешните вработени на „Веибо груп“ на магистралата А2 кај Крива Паланка

Фотографија на Elena Kostova.

loading...