Search
петок 19 октомври 2018
  • :
  • :

Со коментар се огласи и Владимир Милчин: Понижувачко!

Некогашниот прв човек на соросовата фондација во земјава, Владимир Милчин, отворен поддржувач на политиките на Зоран Заев и СДСМ излезе со вој коментар за договорот со Грција.

-Понижувачко, напиша Милчин.

loading...