Search
сабота 17 ноември 2018
  • :
  • :
Најнови Вести

СПАСОВСКИ: 30-те милиони евра што фалат од сметките на МВР завршиле во приватни џебови и разни фирми блиски на фамилијата која беше на власт!

loading...

(ВИДЕО) ЗАЕВ ПРЕД ТУРСКИТЕ БИЗНИСМЕНИ: Добредојдени сте во Македонија, јас сум бизнисмен, знам како да ви помогнам да направите профит, една третина од моето време овие месеци го користам на контакти со заинтересирани инвеститори!

loading...