Search
петок 19 октомври 2018
  • :
  • :

СПЕЈКО И ЉУПКА НАЈОБИЧНИ ЛУДАЦИ ШТО САКААТ ДА СЕ ПОКАЖУВААТ

Интимно со Спејко и Љупка: Јавно проговорија за нивната љубовна врска (ВИДЕО)

Љубовта што плени помеѓу модната блогерка Љупка Митрова и Спејко е главна тема на социјалните мрежи.

Начинот на кој таа ја изразуваат е со објавување на ексклузивни фотосесии кои несомнено го привлекуваат вниманието на јавноста.

 „Јас го знам Спејко пред тој мене да ме запознае. Од „Велики брат“ нели, од учеството, па дури и гласав за него. Ми беше фаворит и сето тоа… И сега му кажувам дека дојдоа моите 5 минути да ми се одолжи што јас сум гласала за него (се смее).“ – вели Љупка Митрова за 1ТВ.

За нивната љубов, Спејко ќе додаде: „Љупка го поседува и едното и другото, и физичкиот изглед и карактерните особини. Тоа е полн погодок.“

Екипата на 1ТВ ја имаше можноста за прв пат да застане позади објективот на една од нивните ексклузивни фотосесии. Сите детали за нив ги дознавате во видеото подолу.

1tv.mk

loading...