Search
петок 19 октомври 2018
  • :
  • :

Видео: Дечко на инстаграм објавил секс со девојка – таткото на девојката му испукал повеќе од 30 куршуми во глава, и сето тоа го снимил

https://dno.mk/wp-content/uploads/2018/06/prn7.mp4?_=1

Откако на друштвената социјална мрежа „Инстаграм“ се појави видео во кое јасно се гледа како младо момче врши полово дејствие над девојка.

Откако таткото на девојката дознал за видеото одлучил самиот да му пресуди на момчето, додека пак, не знаеме како поминала девојката заради овој срамен видео клип.

Таткото го пронашол момчето, му ги врзал рацете, и легнувајќи го на асфалт му испукал повеќе од 30 куршуми во глава и сето тоа го снимил со телефон, па го објавил на интернет.

Видео плејер

00:58
01:03

Коментирај

loading...