Search
недела 27 мај 2018
  • :
  • :
Најнови Вести

(ВИДЕО) ДРАМА ПРИ АПСЕЊЕ ВО ПРИШТИНА, СЕ ИЗНАМАЧИЈА ЦАЈКАНИТЕ СО ДВАЈЦА УАПСЕНИ КОИ ОДБИВАА ДА ВЛЕЗАТ ВО ПОЛИЦИСКОТО ВОЗИЛО

Loading...

PAMJE EKSKLUZIVE NGA PLAGOSJA ME ARMË NË LAGJEN "ARBËRIA" NË PRISHTINË, ARRESTOHEN DY PERSONA

PAMJE EKSKLUZIVE NGA PLAGOSJA ME ARMË NË LAGJEN "ARBËRIA" NË PRISHTINË, ARRESTOHEN DY PERSONA

Gepostet von RTV Dukagjini am Montag, 14. Mai 2018