Search
вторник 24 април 2018
  • :
  • :
Најнови Вести

(ВИДЕО) ЕВЕ ЗОШТО 10 ГОДИНИ ГО УБИВА СВОЈОТ НАРОД: Башар Ал Асад поседува 60% од фирмите во Сирија, неговото богатство тежи 150 милијарди долари!

Loading...