Search
вторник 18 декември 2018
  • :
  • :
Најнови Вести

(ВИДЕО) ПРЕМИЕРОТ ЗАЕВ СО ЗАКАНА ДО СОПАРТИЈЦИТЕ ОД СДСМ: Берете памет, ако некој нешто украде, нити свети Заев нема да ви помогне, ќе си одговарате!

loading...

…ЌЕ СИ ОДАТ , НЕ ДА БИЛЕ СО ЗАЕВ, СО СВЕТИ ЗАЕВ ДА БИЛЕ, ТУКА ЗАВРШУВА ПЕСНАТА….

…ЌЕ СИ ОДАТ , НЕ ДА БИЛЕ СО ЗАЕВ, СО СВЕТИ ЗАЕВ ДА БИЛЕ, ТУКА ЗАВРШУВА ПЕСНАТА….

Gepostet von MakStar am Freitag, 13. April 2018

 ЗАЕВ: На патот Прилеп – Градско по проектот има тунел а во реалноста треба мост!

…ПРОЕКТИРАН Е ТУНЕЛ, ТРЕБА МОСТ…

…ПРОЕКТИРАН Е ТУНЕЛ, ТРЕБА МОСТ…

Gepostet von MakStar am Samstag, 14. April 2018

loading...