Search
понеделник 18 декември 2017
  • :
  • :
Најнови Вести

(Видео) Рада Манојловиќ во шоуто на Амиџи во секси костим на „Моќен ренџер“

Српската пејачка Рада Манојловиќ во емисијата „Амиџи шоу“, се појави во секси костим кој никого не го остави рамнодушен.Рада на почетокот на емисијата стана и ја покажа својата неверојатна модна комбинација, а изрезите на нејзината облека дури и Амиџиќ го оставија без текст, додека Манојловиќ низ насмевка изјави дека се облекла како розев Моќен ренџер.